-20%
137,60 €
Preisempfehlung 172,00 €Sie sparen 20%
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Chloé L'Eau de Parfum Intense
Eau de parfum intense - 150 ml
Eau de parfum intense - 150 ml
137,60 €
| Artikel | Chloé L'Eau de Parfum Intense Eau de parfum intense 150 ml |
| Marke | Chloé |
| Kollektion | L'Eau de Parfum Intense |
| EAN | 3616303445515 |
| Kategorie | Damesparfum |
| Produkttyp | Eau de parfum intense |
| Volumen | 150 ml |
| Textur | Vloeibaar |
| Behälter | Spray |
| Duftfamilie | Bloemig |
| Preis pro Einheit | 91,73 € pro 100 ml |