28,50 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Caudalie Vinotherapist™
Bodybutter - Alle huidtypes - 250 ml
Bodybutter - Alle huidtypes - 250 ml
28,50 €
| Artikel | Caudalie Vinotherapist™ Bodybutter 250 ml |
| Marke | Caudalie |
| Kollektion | Vinotherapist™ |
| EAN | 3522930003625 |
| Kategorie | Lichaamsverzorging |
| Produkttyp | Bodybutter |
| Volumen | 250 ml |
| Hauttyp | Alle huidtypes |
| Textur | Balm |
| Preis pro Einheit | 11,40 € pro 100 ml |