31,70 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Caudalie Vinosculpt
Body balm - Alle huidtypes - 250 ml
Body balm - Alle huidtypes - 250 ml
31,70 €
| Artikel | Caudalie Vinosculpt Body balm 250 ml |
| Marke | Caudalie |
| Kollektion | Vinosculpt |
| EAN | 3522931003655 |
| Kategorie | Lichaamsverzorging |
| Produkttyp | Body balm |
| Volumen | 250 ml |
| Hauttyp | Alle huidtypes |
| Textur | Balm |
| Preis pro Einheit | 12,68 € pro 100 ml |