Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Caudalie Vinoperfect
Masker - Alle huidtypes - 75 ml
Masker - Alle huidtypes - 75 ml
26,70 €
| Artikel | Caudalie Vinoperfect Masker 75 ml |
| Marke | Caudalie |
| Kollektion | Vinoperfect |
| EAN | 3522930003281 |
| Kategorie | Gezichtsverzorging |
| Produkttyp | Masker |
| Volumen | 75 ml |
| Hauttyp | Alle huidtypes |
| Behälter | Tube |
| Preis pro Einheit | 35,60 € pro 100 ml |