36,10 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/48/db/1b/1751495601/3522930004424new.jpg?ts=1751495601)
Caudalie Moisturizing Oil Elixir
Body oil - Alle huidtypes - 100 ml
Body oil - Alle huidtypes - 100 ml
36,10 €
| Artikel | Caudalie Moisturizing Oil Elixir Body oil 100 ml |
| Marke | Caudalie |
| Kollektion | Moisturizing Oil Elixir |
| EAN | 3522930004424 |
| Kategorie | Lichaamsverzorging |
| Produkttyp | Body oil |
| Volumen | 100 ml |
| Hauttyp | Alle huidtypes |
| Textur | Olie |
| Behälter | Flacon |
| Preis pro Einheit | 36,10 € pro 100 ml |