38,00 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Caudalie Huile de Nuit Détox
Gezichtsolie - Alle huidtypes - 30 ml
Gezichtsolie - Alle huidtypes - 30 ml
38,00 €
| Artikel | Caudalie Huile de Nuit Détox Gezichtsolie 30 ml |
| Marke | Caudalie |
| Kollektion | Huile de Nuit Détox |
| EAN | 3522930004332 |
| Kategorie | Gezichtsverzorging |
| Produkttyp | Gezichtsolie |
| Volumen | 30 ml |
| Hauttyp | Alle huidtypes |
| Textur | Olie |
| Behälter | Flacon |
| Preis pro Einheit | 126,67 € pro 100 ml |