Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Burberry Goddess Intense
Eau de parfum navulling - 150 ml
Eau de parfum navulling - 150 ml
172,00 €
| Artikel | Burberry Goddess Intense Eau de parfum navulling 150 ml |
| Marke | Burberry |
| Kollektion | Goddess Intense |
| EAN | 3616304967146 |
| Kategorie | Damesparfum |
| Produkttyp | Eau de parfum navulling |
| Volumen | 150 ml |
| Behälter | Navulling |
| Duftfamilie | Bloemig |
| Preis pro Einheit | 114,67 € pro 100 ml |