Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Bobbi Brown Hydrating
Oogcrème - Alle huidtypes - 15 ml
Oogcrème - Alle huidtypes - 15 ml
67,00 €
| Artikel | Bobbi Brown Hydrating Oogcrème 15 ml |
| Marke | Bobbi Brown |
| Kollektion | Hydrating |
| EAN | 0716170079431 |
| Kategorie | Gezichtsverzorging |
| Produkttyp | Oogcrème |
| Volumen | 15 ml |
| Hauttyp | Alle huidtypes |
| Textur | Crème |
| Preis pro Einheit | 446,67 € pro 100 ml |