Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Biotherm Eau Pure
Bodymilk - Alle huidtypes - 400 ml
Bodymilk - Alle huidtypes - 400 ml
32,00 €
| Artikel | Biotherm Eau Pure Bodymilk 400 ml |
| Marke | Biotherm |
| Kollektion | Eau Pure |
| EAN | 3614274043051 |
| Kategorie | Lichaamsverzorging |
| Produkttyp | Bodymilk |
| Volumen | 400 ml |
| Hauttyp | Alle huidtypes |
| Textur | Lotion |
| Behälter | Pomp |
| Preis pro Einheit | 8,00 € pro 100 ml |