95,01 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Biotherm Blue Peptides Rich
Gezichtscrème - Alle huidtypes - 50 ml
Gezichtscrème - Alle huidtypes - 50 ml
95,01 €
| Artikel | Biotherm Blue Peptides Rich Gezichtscrème 50 ml |
| Marke | Biotherm |
| Kollektion | Blue Peptides Rich |
| EAN | 3614274096897 |
| Kategorie | Gezichtsverzorging |
| Produkttyp | Gezichtscrème |
| Volumen | 50 ml |
| Hauttyp | Alle huidtypes |
| Preis pro Einheit | 190,02 € pro 100 ml |