Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/d6/8a/c2/1747175716/3614274472585_Front.png?ts=1747175716)
Biotherm Collagen Fit
Bodymilk - 400 ml
Bodymilk - 400 ml
35,01 €
| Artikel | Biotherm Collagen Fit Bodymilk 400 ml |
| Marke | Biotherm |
| Kollektion | Collagen Fit |
| EAN | 3614274472585 |
| Kategorie | Lichaamsverzorging |
| Produkttyp | Bodymilk |
| Volumen | 400 ml |
| Preis pro Einheit | 8,75 € pro 100 ml |