Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/87/9a/ce/1747175755/3614274472592_Front.png?ts=1747175755)
Biotherm Collagen Fit
Bodycrème - 200 ml
Bodycrème - 200 ml
47,01 €
| Artikel | Biotherm Collagen Fit Bodycrème 200 ml |
| Marke | Biotherm |
| Kollektion | Collagen Fit |
| EAN | 3614274472592 |
| Kategorie | Lichaamsverzorging |
| Produkttyp | Bodycrème |
| Volumen | 200 ml |
| Preis pro Einheit | 23,51 € pro 100 ml |