Biotherm Homme
Rasage
Scheergel - Normale huid - 150 ml
25,99 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Biotherm Homme Rasage
Scheergel - Normale huid - 150 ml
Scheergel - Normale huid - 150 ml
25,99 €
| Artikel | Biotherm Homme Rasage Scheergel 150 ml |
| Marke | Biotherm Homme |
| Kollektion | Rasage |
| EAN | 3367729017236 |
| Kategorie | Gezichtsverzorging |
| Produkttyp | Scheergel |
| Volumen | 150 ml |
| Hauttyp | Normale huid |
| Textur | Gel |
| Preis pro Einheit | 17,33 € pro 100 ml |