fbpx
info@mooi.nl

CORONAPROOF SHOPPEN

Winkelen bij DA MOOI en Drogisterij & MOOI Parfumerie winkels
Omdat drogisterijen tijdens de lockdownperiode open blijven, ben je nog steeds welkom in onze DA MOOI en Drogisterij & MOOI Parfumerie winkels. Wij staan zoals altijd voor je klaar om je te helpen met je beauty en gezondheid vragen en delen zoals vertrouwd onze passie en kennis met je. We houden ons hierbij aan de richtlijnen van het RIVM.

Winkelen bij MOOI Standalone winkels
Vanaf woensdag 3 maart 2021 mogen de gesloten MOOI Parfumerieën open voor winkelen op afspraak. We verwelkomen je graag in onze winkel op afspraak. Zo kunnen we nog steeds kennis laten maken met de mooiste producten én kunnen wij onze passie en kennis met jou delen. Neem contact op met je favoriete MOOI Parfumerie winkel en maak een afspraak om te komen shoppen of informeer naar de mogelijkheden voor het ophalen van je favoriete producten.

Wil jij een afspraak inplannen om te komen winkelen of een bestelling plaatsen? Kijk hieronder voor de contactgegevens van jouw favoriete MOOI standalone winkel of zoek hier jouw dichtstbijzijnde winkel.

Alkmaar
Tel: 072 564 5193
Mail: Komenalkmaar@mooi.nl

Borne
Tel: 074-2665821
Mail: defaamborne@mooi.nl

Castricum
Tel: 0251 671561
Mail: vandenhaak@mooi.nl

Delft
Maak online een afspraak: https://www.mooivanmarian.nl/afspraak/delft/
Tel: 015-2575944
Mail: delft@mooi.nl

Dordrecht
Tel: 078-6175210
Mail: Parfumeriesterrenburg@outlook.com

Heiloo
Tel: 072 532 4962
Mail: komenheiloo@mooi.nl

Hoorn
Tel: 0229-277555
Mail: mooi@drogisterijverberne.nl

Oosterbeek
Tel: 026-3390230
Mail: oosterbeek@mooi.nl

Soest
Tel: 035-6090568 06-12483345
Mail: koksoest@mooi.nl

Tilburg
Tel: 013-5713777
Mail: heyhoef@mooi.nl

Vlaardingen
Tel: 010-4749157 of 06-44550004
Mail: martine@mooi-vlaardingen.nl
www.mooivlaardingen.nl

Vlissingen
Tel: 0118 856040
Mail: vlissingen@mooi.nl

Voorburg
Maak online een afspraak: https://www.mooivanmarian.nl/afspraak/voorburg/
Tel: 070-3871367
Mail: voorburg@mooi.nl

Zoetermeer
Tel: 079-8897983
Mail: oosterheem@mooi.nl