Voordeligst€ 138,00
€ 162,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Shiseido Vital Perfection
Nachtcrème - Alle huidtypes - 50 ml
Nachtcrème - Alle huidtypes - 50 ml
€ 138,00
| Artikel | Shiseido Vital Perfection Nachtcrème 50 ml |
| Merk | Shiseido |
| Collectie | Vital Perfection |
| EAN | 0768614210290 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Nachtcrème |
| Volume | 50 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Prijs per eenheid | € 276,00 per 100 ml |