Voordeligst€ 138,00
€ 162,00
Gratis verzending
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/d2/3f/09/1753310141/768614210283_0.jpg?ts=1753310141)
Shiseido Vital Perfection
Nachtcrème - Alle huidtypes - 50 ml
Nachtcrème - Alle huidtypes - 50 ml
€ 162,00
| Artikel | Shiseido Vital Perfection Nachtcrème 50 ml |
| Merk | Shiseido |
| Collectie | Vital Perfection |
| EAN | 0768614210283 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Nachtcrème |
| Volume | 50 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Prijs per eenheid | € 324,00 per 100 ml |