€ 154,00
€ 129,00
€ 130,00
€ 153,00
Voordeligst€ 129,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Shiseido Vital Perfection
Gezichtscrème - Alle huidtypes - 50 ml
Gezichtscrème - Alle huidtypes - 50 ml
€ 129,00
| Artikel | Shiseido Vital Perfection Gezichtscrème 50 ml |
| Merk | Shiseido |
| Collectie | Vital Perfection |
| EAN | 0768614218685 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Gezichtscrème |
| Volume | 50 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Prijs per eenheid | € 258,00 per 100 ml |