€ 154,00
€ 129,00
€ 130,00
€ 153,00
Voordeligst€ 129,00
Gratis verzending
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/76/82/59/1738727383/768614210245_0.jpg?ts=1738727383)
Shiseido Vital Perfection
Gezichtscrème - Alle huidtypes - 50 ml
Gezichtscrème - Alle huidtypes - 50 ml
€ 154,00
| Artikel | Shiseido Vital Perfection Gezichtscrème 50 ml |
| Merk | Shiseido |
| Collectie | Vital Perfection |
| EAN | 0768614210245 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Gezichtscrème |
| Volume | 50 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Prijs per eenheid | € 308,00 per 100 ml |