€ 122,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Shiseido Vital Perfection
Gezichtsserum - zz - Rijpe huid - 20 ml
Gezichtsserum - zz - Rijpe huid - 20 ml
€ 122,00
| Artikel | Shiseido Vital Perfection Gezichtsserum 20 ml |
| Merk | Shiseido |
| Collectie | Vital Perfection |
| EAN | 0729238169562 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Gezichtsserum |
| Volume | 20 ml |
| Huidtype | zz - Rijpe huid |
| Texture | Serum |
| Prijs per eenheid | € 610,00 per 100 ml |