Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Shiseido Expert Sun
Zonnecrème - Alle huidtypes - 50 ml
Zonnecrème - Alle huidtypes - 50 ml
€ 43,00
| Artikel | Shiseido Expert Sun Zonnecrème 50 ml |
| Merk | Shiseido |
| Collectie | Expert Sun |
| EAN | 0768614212355 |
| Categorie | Zonverzorging |
| Producttype | Zonnecrème |
| Volume | 50 ml |
| SPF | 30 |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Prijs per eenheid | € 86,00 per 100 ml |