€ 140,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Shiseido Benefiance NutriPerfect
Dagcrème - zz - Rijpe huid - 50 ml
Dagcrème - zz - Rijpe huid - 50 ml
€ 140,00
| Artikel | Shiseido Benefiance NutriPerfect Dagcrème 50 ml |
| Merk | Shiseido |
| Collectie | Benefiance NutriPerfect |
| EAN | 0768614191100 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Dagcrème |
| Volume | 50 ml |
| SPF | 15 |
| Huidtype | zz - Rijpe huid |
| Texture | Crème |
| Prijs per eenheid | € 280,00 per 100 ml |