€ 119,00
€ 119,00
Voordeligst€ 132,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/96/df/cd/1754951986/768614149538_0.jpg?ts=1754951986)
Shiseido Benefiance Wrinkle Smoothing
Dag- en nachtcrème - Alle huidtypes - 50 ml
Dag- en nachtcrème - Alle huidtypes - 50 ml
€ 119,00
| Artikel | Shiseido Benefiance Wrinkle Smoothing Dag- en nachtcrème 50 ml |
| Merk | Shiseido |
| Collectie | Benefiance Wrinkle Smoothing |
| EAN | 0768614149538 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Dag- en nachtcrème |
| Volume | 50 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Crème |
| Prijs per eenheid | € 238,00 per 100 ml |