€ 89,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Shiseido Benefiance Wrinkle Smoothing
Oogcrème - Alle huidtypes - 15 ml
Oogcrème - Alle huidtypes - 15 ml
€ 89,00
| Artikel | Shiseido Benefiance Wrinkle Smoothing Oogcrème 15 ml |
| Merk | Shiseido |
| Collectie | Benefiance Wrinkle Smoothing |
| EAN | 0768614208570 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Oogcrème |
| Volume | 15 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Crème |
| Prijs per eenheid | € 593,33 per 100 ml |