Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/4c/58/62/1738724269/doMYDinw.jpg?ts=1738724269)
Nanoil Retinol
Gezichtsserum - Alle huidtypes - 50 ml
Gezichtsserum - Alle huidtypes - 50 ml
€ 22,00
| Artikel | Nanoil Retinol Gezichtsserum 50 ml |
| Merk | Nanoil |
| Collectie | Retinol |
| EAN | 5905669547208 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Gezichtsserum |
| Volume | 50 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Olie |
| Verpakking | Sample |
| Prijs per eenheid | € 44,00 per 100 ml |