72,00 €
100,00 €
Am Günstigsten133,00 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/21/7f/2e/1749681412/3423474891856_2.jpg?ts=1749681414)
Zadig & Voltaire This is Her!
Eau de Parfum - 100 ml
Eau de Parfum - 100 ml
133,00 €
| Artikel | Zadig & Voltaire This is Her! Eau de Parfum 100 ml |
| Marke | Zadig & Voltaire |
| Kollektion | This is Her! |
| EAN | 3423474891856 |
| Kategorie | Damesparfum |
| Produkttyp | Eau de Parfum |
| Volumen | 100 ml |
| Duftfamilie | Oriëntaals |
| Duftnoten | Roze peper, Kastanje, Sambac jasmijn, Vanille, Slagroom, Kasjmierhout, Arabische jasmijn, Zijdeboom, Sandelhout |
| Preis pro Einheit | 133,00 € pro 100 ml |