119,00 €
160,99 €
Am Günstigsten192,01 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Yves Saint Laurent Y for Men
Eau de Parfum - 200 ml
Eau de Parfum - 200 ml
192,01 €
| Artikel | Yves Saint Laurent Y for Men Eau de Parfum 200 ml |
| Marke | Yves Saint Laurent |
| Kollektion | Y for Men |
| EAN | 3614273128971 |
| Kategorie | Herenparfum |
| Produkttyp | Eau de Parfum |
| Volumen | 200 ml |
| Duftfamilie | Houtachtig |
| Duftnoten | Salie, Vetiver, Ceder, Bergamot, Jeneverbes, Appel, Geranium, Tonkabonen, Amberhout, Olibanum, Gember |
| Preis pro Einheit | 96,01 € pro 100 ml |