193,00 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Yves Saint Laurent Y for Men Elixir
Eau de parfum navulling - 150 ml
Eau de parfum navulling - 150 ml
193,00 €
| Artikel | Yves Saint Laurent Y for Men Elixir Eau de parfum navulling 150 ml |
| Marke | Yves Saint Laurent |
| Kollektion | Y for Men Elixir |
| EAN | 3614274057348 |
| Kategorie | Herenparfum |
| Produkttyp | Eau de parfum navulling |
| Volumen | 150 ml |
| Behälter | Navulling |
| Duftfamilie | Houtachtig |
| Preis pro Einheit | 128,67 € pro 100 ml |