119,00 €
160,99 €
Am Günstigsten192,01 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Yves Saint Laurent Y for Men
Eau de Parfum - 100 ml
Eau de Parfum - 100 ml
160,99 €
| Artikel | Yves Saint Laurent Y for Men Eau de Parfum 100 ml |
| Marke | Yves Saint Laurent |
| Kollektion | Y for Men |
| EAN | 3614272050358 |
| Kategorie | Herenparfum |
| Produkttyp | Eau de Parfum |
| Volumen | 100 ml |
| Duftfamilie | Aromatisch |
| Duftnoten | Salie, Vetiver, Ceder, Bergamot, Jeneverbes, Appel, Geranium, Tonkabonen, Amberhout, Olibanum, Gember |
| Preis pro Einheit | 160,99 € pro 100 ml |