102,99 €
93,01 €
136,99 €
Am Günstigsten187,99 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Yves Saint Laurent Black Opium
Eau de Parfum - 30 ml
Eau de Parfum - 30 ml
93,01 €
| Artikel | Yves Saint Laurent Black Opium Eau de Parfum 30 ml |
| Marke | Yves Saint Laurent |
| Kollektion | Black Opium |
| EAN | 3365440787858 |
| Kategorie | Damesparfum |
| Produkttyp | Eau de Parfum |
| Volumen | 30 ml |
| Duftfamilie | Oriëntaals |
| Duftnoten | Roze peper, Ceder, Bittere amandel, Vanille, Peer, Oranjebloesem, Kasjmierhout, Jasmijn, Patchoeli, Zoethout, Koffie |
| Preis pro Einheit | 310,03 € pro 100 ml |