Witlof Skincare
Balancing Toner
Toner - Alle huidtypes - 50 ml
14,95 €
Am Günstigsten29,95 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Witlof Skincare Balancing Toner
Toner - Alle huidtypes - 50 ml
Toner - Alle huidtypes - 50 ml
14,95 €
| Artikel | Witlof Skincare Balancing Toner Toner 50 ml |
| Marke | Witlof Skincare |
| Kollektion | Balancing Toner |
| EAN | 8719326480268 |
| Kategorie | Gezichtsverzorging |
| Produkttyp | Toner |
| Volumen | 50 ml |
| Hauttyp | Alle huidtypes |
| Textur | Tonic |
| Behälter | Travel Spray |
| Preis pro Einheit | 29,90 € pro 100 ml |