-20%
98,40 €
Preisempfehlung 123,00 €Sie sparen 20%
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Viktor & Rolf Bonbon
Eau de Parfum - 50 ml
Eau de Parfum - 50 ml
98,40 €
| Artikel | Viktor & Rolf Bonbon Eau de Parfum 50 ml |
| Marke | Viktor & Rolf |
| Kollektion | Bonbon |
| EAN | 3605521879905 |
| Kategorie | Damesparfum |
| Produkttyp | Eau de Parfum |
| Volumen | 50 ml |
| Duftfamilie | Bloemig |
| Duftnoten | Karamel, Ceder, Guiac hout, Amber, Oranjebloesem, Sinaasappel, Mandarijn, Perzik, Jasmijn, Sandelhout |
| Preis pro Einheit | 196,80 € pro 100 ml |