149,00 €
Am Günstigsten208,00 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/e0/44/e2/1738725100/888066151993_1.jpg?ts=1738725100)
Tom Ford Bois Pacifique
Eau de Parfum - 100 ml
Eau de Parfum - 100 ml
208,00 €
| Artikel | Tom Ford Bois Pacifique Eau de Parfum 100 ml |
| Marke | Tom Ford |
| Kollektion | Bois Pacifique |
| EAN | 0888066151993 |
| Kategorie | Herenparfum |
| Produkttyp | Eau de Parfum |
| Volumen | 100 ml |
| Duftfamilie | Houtachtig |
| Preis pro Einheit | 208,00 € pro 100 ml |