95,00 €
149,00 €
208,00 €
Am Günstigsten259,00 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Tom Ford Black Orchid
Eau de Parfum - 100 ml
Eau de Parfum - 100 ml
208,00 €
| Artikel | Tom Ford Black Orchid Eau de Parfum 100 ml |
| Marke | Tom Ford |
| Kollektion | Black Orchid |
| EAN | 0888066000079 |
| Kategorie | Damesparfum |
| Produkttyp | Eau de Parfum |
| Volumen | 100 ml |
| Duftfamilie | Oriëntaals |
| Duftnoten | Wierook, Vetiver, Amber, Vanille, Gardenia, Ylang-Ylang, Jasmijn, Patchoeli, Sandelhout, Chocolade, Witte muskus |
| Preis pro Einheit | 208,00 € pro 100 ml |