9,50 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Ted Sparks Patchouli & Musk
Douchegel - Alle huidtypes - 200 ml
Douchegel - Alle huidtypes - 200 ml
9,50 €
| Artikel | Ted Sparks Patchouli & Musk Douchegel 200 ml |
| Marke | Ted Sparks |
| Kollektion | Patchouli & Musk |
| EAN | 8720512262827 |
| Kategorie | Lichaamsverzorging |
| Produkttyp | Douchegel |
| Volumen | 200 ml |
| Hauttyp | Alle huidtypes |
| Textur | Schuim |
| Behälter | Spray |
| Preis pro Einheit | 4,75 € pro 100 ml |