154,00 €
129,00 €
130,00 €
153,00 €
Am Günstigsten129,00 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Shiseido Vital Perfection
Gezichtscrème - Alle huidtypes - 50 ml
Gezichtscrème - Alle huidtypes - 50 ml
129,00 €
| Artikel | Shiseido Vital Perfection Gezichtscrème 50 ml |
| Marke | Shiseido |
| Kollektion | Vital Perfection |
| EAN | 0768614218685 |
| Kategorie | Gezichtsverzorging |
| Produkttyp | Gezichtscrème |
| Volumen | 50 ml |
| Hauttyp | Alle huidtypes |
| Preis pro Einheit | 258,00 € pro 100 ml |