154,00 €
129,00 €
130,00 €
153,00 €
Am Günstigsten129,00 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/76/82/59/1738727383/768614210245_0.jpg?ts=1738727383)
Shiseido Vital Perfection
Gezichtscrème - Alle huidtypes - 50 ml
Gezichtscrème - Alle huidtypes - 50 ml
154,00 €
| Artikel | Shiseido Vital Perfection Gezichtscrème 50 ml |
| Marke | Shiseido |
| Kollektion | Vital Perfection |
| EAN | 0768614210245 |
| Kategorie | Gezichtsverzorging |
| Produkttyp | Gezichtscrème |
| Volumen | 50 ml |
| Hauttyp | Alle huidtypes |
| Preis pro Einheit | 308,00 € pro 100 ml |