Am Günstigsten143,00 €
169,00 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/18/1a/47/1753310317/768614210238_0.jpg?ts=1753310317)
Shiseido Vital Perfection Concentrated Supreme Cream
Dagcrème - Alle huidtypes - 50 ml
Dagcrème - Alle huidtypes - 50 ml
143,00 €
| Artikel | Shiseido Vital Perfection Concentrated Supreme Cream Dagcrème 50 ml |
| Marke | Shiseido |
| Kollektion | Vital Perfection Concentrated Supreme Cream |
| EAN | 0768614210238 |
| Kategorie | Gezichtsverzorging |
| Produkttyp | Dagcrème |
| Volumen | 50 ml |
| Hauttyp | Alle huidtypes |
| Preis pro Einheit | 286,00 € pro 100 ml |