122,00 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Shiseido Vital Perfection
Gezichtsserum - zz - Rijpe huid - 20 ml
Gezichtsserum - zz - Rijpe huid - 20 ml
122,00 €
| Artikel | Shiseido Vital Perfection Gezichtsserum 20 ml |
| Marke | Shiseido |
| Kollektion | Vital Perfection |
| EAN | 0729238169562 |
| Kategorie | Gezichtsverzorging |
| Produkttyp | Gezichtsserum |
| Volumen | 20 ml |
| Hauttyp | zz - Rijpe huid |
| Textur | Serum |
| Preis pro Einheit | 610,00 € pro 100 ml |