48,00 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Shiseido Synchro Skin
Primer - Alle huidtypes - 30 ml
Primer - Alle huidtypes - 30 ml
48,00 €
| Artikel | Shiseido Synchro Skin Primer 30 ml |
| Marke | Shiseido |
| Kollektion | Synchro Skin |
| EAN | 0730852167629 |
| Kategorie | Gezichtsverzorging |
| Produkttyp | Primer |
| Volumen | 30 ml |
| Hauttyp | Alle huidtypes |
| Textur | Crème |
| Preis pro Einheit | 160,00 € pro 100 ml |