Am Günstigsten130,00 €
154,00 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/15/e6/d2/1753310131/768614210269_0.jpg?ts=1753310131)
Shiseido Vital Perfection Uplifting and Firming Advanced Cream
Dagcrème - 50 ml
Dagcrème - 50 ml
154,00 €
| Artikel | Shiseido Vital Perfection Uplifting and Firming Advanced Cream Dagcrème 50 ml |
| Marke | Shiseido |
| Kollektion | Vital Perfection Uplifting and Firming Advanced Cream |
| EAN | 0768614210269 |
| Kategorie | Gezichtsverzorging |
| Produkttyp | Dagcrème |
| Volumen | 50 ml |
| LSF | 30 |
| Preis pro Einheit | 308,00 € pro 100 ml |