48,00 €
Am Günstigsten48,00 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Shiseido Expert Sun
Zonnelotion - Alle huidtypes - 150 ml
Zonnelotion - Alle huidtypes - 150 ml
48,00 €
| Artikel | Shiseido Expert Sun Zonnelotion 150 ml |
| Marke | Shiseido |
| Kollektion | Expert Sun |
| EAN | 0768614212317 |
| Kategorie | Zonverzorging |
| Produkttyp | Zonnelotion |
| Volumen | 150 ml |
| LSF | 50+ |
| Hauttyp | Alle huidtypes |
| Textur | Lotion |
| Behälter | Flacon |
| Preis pro Einheit | 32,00 € pro 100 ml |