187,01 €
Am Günstigsten172,00 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Prada Paradoxe
Eau de parfum navulling - 100 ml
Eau de parfum navulling - 100 ml
172,00 €
| Artikel | Prada Paradoxe Eau de parfum navulling 100 ml |
| Marke | Prada |
| Kollektion | Paradoxe |
| EAN | 3614273760201 |
| Kategorie | Damesparfum |
| Produkttyp | Eau de parfum navulling |
| Volumen | 100 ml |
| Duftfamilie | Bloemig |
| Duftnoten | Amber, Neroli, Muskus |
| Preis pro Einheit | 172,00 € pro 100 ml |