Online op? Misschien heeft de winkel 'm nog!
| Artikel | Prada Les Infusions Eau de Parfum 100 ml |
| Marke | Prada |
| Kollektion | Les Infusions |
| EAN | 3614273906678 |
| Kategorie | Parfum |
| Produkttyp | Eau de Parfum |
| Volumen | 100 ml |
| Behälter | Spray |
| Duftfamilie | Bloemig |
| Preis pro Einheit | 170,01 € pro 100 ml |