13,00 €
13,00 €
Am Günstigsten13,00 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Nanoil Hair mask
Haarmasker - Alle huidtypes - 300 ml
Haarmasker - Alle huidtypes - 300 ml
13,00 €
| Artikel | Nanoil Hair mask Haarmasker 300 ml |
| Marke | Nanoil |
| Kollektion | Hair mask |
| EAN | 5905669547062 |
| Kategorie | Haarverzorging |
| Produkttyp | Haarmasker |
| Volumen | 300 ml |
| Hauttyp | Alle huidtypes |
| Textur | Emulsie |
| Behälter | Sample |
| Preis pro Einheit | 4,33 € pro 100 ml |