111,00 €
148,00 €
Am Günstigsten197,01 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/80/33/02/1739235545/3614274289466-alien-extraintense-eau-de-parfum-intense-60ml-main.jpg?ts=1739235545)
MUGLER Alien Extraintense
Eau de parfum intense - 60 ml
Eau de parfum intense - 60 ml
148,00 €
| Artikel | MUGLER Alien Extraintense Eau de parfum intense 60 ml |
| Marke | MUGLER |
| Kollektion | Alien Extraintense |
| EAN | 3614274289466 |
| Kategorie | Damesparfum |
| Produkttyp | Eau de parfum intense |
| Volumen | 60 ml |
| Duftfamilie | Oriëntaals |
| Preis pro Einheit | 246,67 € pro 100 ml |