Am Günstigsten39,00 €
47,00 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Moschino Toy 2
Bodylotion - Alle huidtypes - 200 ml
Bodylotion - Alle huidtypes - 200 ml
47,00 €
| Artikel | Moschino Toy 2 Bodylotion 200 ml |
| Marke | Moschino |
| Kollektion | Toy 2 |
| EAN | 8011003845217 |
| Kategorie | Damesparfum |
| Produkttyp | Bodylotion |
| Volumen | 200 ml |
| Hauttyp | Alle huidtypes |
| Behälter | Tube |
| Duftfamilie | Bloemig |
| Preis pro Einheit | 23,50 € pro 100 ml |