Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Montblanc Legend Blue
Eau de Parfum - 100 ml
Eau de Parfum - 100 ml
98,00 €
| Artikel | Montblanc Legend Blue Eau de Parfum 100 ml |
| Marke | Montblanc |
| Kollektion | Legend Blue |
| EAN | 3386460144230 |
| Kategorie | Herenparfum |
| Produkttyp | Eau de Parfum |
| Volumen | 100 ml |
| Duftfamilie | Aromatisch |
| Preis pro Einheit | 98,00 € pro 100 ml |