39,00 €
Am Günstigsten75,00 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Marie-Stella-Maris No.12 Objets d’Amsterdam
Geurkaars - 750 ml
Geurkaars - 750 ml
75,00 €
| Artikel | Marie-Stella-Maris No.12 Objets d’Amsterdam Geurkaars 750 ml |
| Marke | Marie-Stella-Maris |
| Kollektion | No.12 Objets d’Amsterdam |
| EAN | 8720701163645 |
| Kategorie | Interieurparfum |
| Produkttyp | Geurkaars |
| Volumen | 750 ml |
| Duftfamilie | Bloemig |
| Duftnoten | Salie, Hout, Amber, Bergamot, Muskus, Vanille, Rozenblaadjes, Lavendel, Sinaasappel, Citroen, Groene thee |
| Preis pro Einheit | 10,00 € pro 100 ml |