Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Marc Jacobs Perfect
Eau de Toilette - 30 ml
Eau de Toilette - 30 ml
69,00 €
| Artikel | Marc Jacobs Perfect Eau de Toilette 30 ml |
| Marke | Marc Jacobs |
| Kollektion | Perfect |
| EAN | 3616303461867 |
| Kategorie | Damesparfum |
| Produkttyp | Eau de Toilette |
| Volumen | 30 ml |
| Duftfamilie | Bloemig |
| Duftnoten | Roze peper, Ceder, Narcis |
| Preis pro Einheit | 230,00 € pro 100 ml |