Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/2b/1e/08/1744929251/3616305033055.jpg?ts=1744929251)
Marc Jacobs Daisy Wild Eau So Intense
Eau de Parfum - 100 ml
Eau de Parfum - 100 ml
144,00 €
| Artikel | Marc Jacobs Daisy Wild Eau So Intense Eau de Parfum 100 ml |
| Marke | Marc Jacobs |
| Kollektion | Daisy Wild Eau So Intense |
| EAN | 3616305033055 |
| Kategorie | Damesparfum |
| Produkttyp | Eau de Parfum |
| Volumen | 100 ml |
| Preis pro Einheit | 144,00 € pro 100 ml |